MALARSTWO ŚCIENNE

Tematyka realizacji nie jest przypadkowa – patronem Szkoły, w której powstała realizacja jest Jan Brzechwa – jeden z najbardziej znanych polskich autorów piszących dla dzieci. Na ścianie rudzkiej szkoły możemy oglądać wesołą interpretację…

MALARSTWO ŚCIENNE

realizacja w przestrzeni prywatnej – mural powstał w kawalerce, w której w jednym pomieszczeniu łączą się funkcje salonu, jadalni, sypialni i pokoju do samotnego odpoczynku, a także spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół. Inspiracja geometrią i powtarzalnością przełamana lekkością plam malarskich…

MALARSTWO ŚCIENNE

Projekt powstały we współpracy z Wydziałem Sztuk Pięknych UMK w Toruniu oraz Szpitalem Specjalistycznym dla Dzieci i Dorosłych w Toruniu. Głównym celem realizacji było nadanie tradycyjnemu wnętrzu kojarzącemu się raczej z nieprzyjemnymi okolicznościami nieco radości i koloru. 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.