Nazywam się Stella Kostyła i nie za bardzo lubię mówić o sobie, jednak czasem trzeba i wypada. Jednak uprzedam, że mimo moich wszelkich starań – opis może być nieco nieskładny i raczej nie wniesie nic wartościowego do Twojego życia. Jednak mimo wszystko – zapraszam!

Urodziłam się w 1996 roku – w lipcu skończę 24 lata. Przez większość życia mieszkałam w Sosnowcu, gdzie dalej regularnie bywam i przebywam przez różne okresy czasu. Ze względu na zainteresowania i pracę moich rodziców kontakt z malarstwem miałam od zawsze, a od kilku dobrych lat jest to główny obszar moich działań. Obecnie mieszkam i studiuję w Toruniu – jestem na IV roku malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK, a moją specjalizacją jest malarstwo ścienne, jednak równolegle realizuję też cykle obrazów na płótnie. Poza tym interesuję mnie również grafika komputerowa, digital painting i animacja.

Najczęstszym motywem mojego malarstwa jest natura przedstawiana w abstrakcyjny, odrealniony sposób. Przykładam dużą wagę do takich zagadnień jak plama malarska, przemyślana kompozycja, dynamika i ekspresja. W moich obrazach dużą rolę gra przypadek, który nierzadko stanowi dla mnie źródło inspiracji.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.