ZAMÓW MURAL NA SWOJEJ ŚCIANIE

POSZCZEGÓLNE ETAPY PRACY

Napisz do mnie maila (skmalarstwo@gmail.com) i zawrzyj w nim informacje o ścianie, na której chciałbyś mieć swój mural. Przydatne będą wyraźne zdjęcia,  wymiary powierzchni, przybliżona lokalizacja realizacji (miasto) oraz najważniejsze – Twoje wytyczne względem tego, co ma powstać. Może to być konkretny pomysł albo jedynie sugestie związane z tematyką, techniką, zawartym przesłaniem, czy kolorystyką, która Ci odpowiada. 

W zależności od techniki, zastanych warunków, czy miejsca planowanego muralu zarówno koszty, jak i czas, który będę potrzebowała na wykonanie może się różnić. Dlatego nie podaję konkretnych informacji na ten temat. Orientacyjna kwota to +/- 100 złotych za metr kwadratowy, jednak wszystko zależy od ceny materiałów niezbędnych dla danego projektu, lokalizacji i kosztów związanych z dojazdem, czy też zastanych trudności technicznych. W odpowiedzi na Twojego maila sprecyzuję każdą z tych kwestii, żeby było jasne, czy warto decydować się na współpracę. 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę i zaakceptujesz wstępny kosztorys oraz czas realizacji – przechodzimy do fazy projektowej. W oparciu o Twoje sugestie tworzę 3 projekty, z których w przyszłości wyłoni się projekt ostateczny. Biorę pod uwagę wszelkie zmiany zasugerowane przez klienta i staram się dostosować wybrany projekt do indywidualnych potrzeb. Cena projektu i wizualizacji to 100 złotych, co jest też dla mnie pewnym zabezpieczeniem i formą zaliczki, aby mój czas nie został zmarnowany. Na tym etapie powstaje też dokładny kosztorys z uwzględnieniem ceny potrzebnych materiałów a także mojego czasu włożonego w pracę. 

Etap ostatni, ale nie najmniej ważny – tutaj następuje przeniesienie zaakceptowanego projektu na Twoją ścianę. Nic nie może pójść źle, bo każdy szczegół został już ustalony wcześniej. Jeśli klient wyrazi zgodę – chętnie robię zdjęcia powstałych realizacji, żeby później móc prezentować je w swoim portfolio. Dla własnego bezpieczeństwa przed rozpoczęciem realizacji pobieram 50% wynagrodzenia, druga połowa może zostać uregulowana po zakończeniu prac. 

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Kończę studia ze specjalizacją z malarstwa ściennego, co pozwoliło mi poznać techniki opracowane specjalnie pod pracę ze ścianą, która jednak znacznie różni się od malarstwa na płótnie. Zdobywaną przez lata wiedzę teoretyczną łączę ze swoim doświadczeniem, a także konsultacją z osobami posiadającymi odpowiednią wiedzę techniczną na temat poszczególnych rodzajów podłoży, warunków atmosferycznych, typu budownictwa itd. W swojej pracy dokładam wszelkich starań aby stworzone przeze mnie murale mogły przetrwać długie lata w nienaruszonym stanie. 

odpowiedni grunt

Przed rozpoczęciem pracy zawsze wybieram grunt odpowiedni dla podłoża, który poprawi wydajność  używanych farb i barwników, a także wpłynie na żywotność realizacji.

WYSOKIEJ JAKOŚCI
farby i barwniki

Stosowane materiały wybieram z uwzględnieniem warunków technicznych danej ściany, jednak w miarę możliwości łączę to z ekonomią.

lakier zabezpieczający

Każdy mój mural zostaje zabezpieczony lakierem, żeby zminimalizować wpływ warunków atmosferycznych i maksymalnie spowolnić proces starzenia się farby.